Старий будинок.. Біла фіранка..


***

Старий будинок.. Біла фіранка..

Це не ті мальовничі будиночки, які в моменти ностальгії або світлого смутку зявляються в нашому уявленні. Немає гарного подвір'я, пахучої вишні коло веранди, і вже точно мова не йде про гарний ставок за рогом. Він стоїть самотній та старий.Два вікна його, як смутні очі, закриті сивими повіками вже втратили надію побачити хазяїв тут знову. Всередині пахне пилом. А колись тут пахло щастям..

Що це? Дитячий сміх? Гуркіт відчиняючихся воріт.. там..до будинку навпроти.. Стоїть. Гарний. Доглянутий. Виблискує своїм свіжо-пофарбованим червоним дахом.Пихато відчиняються двері впускаючи зграю хлопчаків, наче промовляючи: «Заздріть мені. Я потрібний!»

Чути кроки біля старого дому. Молода жінка ледве відчиняє двері. Світлі, ясні очі з болем дивляться на старий столик. Маленькі фарфорові статуетки часів радянського союзу. Непотріб.. А ось дійсно щось цікаве. Ну звичайно! Стара музична скринька, подарована бабусею на десятиріччя.


-         Кохана!

-         Я тут!

-         Ти знову порпаєшся в цих старих речах? Люба тут брудно..

-         Дивись, що я знайшла. Памятаєш я тобі розповідала, що моя бабуся дуже хотіла бачити мене балериною? Ось і найдорожчий її подарунок. Це ж була моя мрія..

-         Хм..А вона за раритет потягне? Може коштувати шалених грошей.

-         Про що ти? Не знущайся дурненький. Мені й так серце крається.

-         Крається не крається, а вже за два тижня тут виросте прекрасний гараж! Доречі для твоєї машини також, так що припини засмучуватись.

 

Всю ніч не вщухав дощ. Немов оплакуючи спогади старих стін..Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 0